Obecnie prowadzę zapisy osób chcących dołączyć do grupy psychoterapeutycznej prowadzonej w nurcie psychodynamicznym, łączącym myślenie psychoanalityczne z myśleniem o procesach zachodzących w grupach.
Grupa spotyka się w środy w godzinach 19.00-20.30.